Služby bytového designéra

Návrhy interiérů pro pohodlí vašeho života

Uvažujete o změně svého interiéru? Jste ve fází pořízení nového bydlení, nebo probíráte se projektovou dokumentaci a nevíte si rady? Díky službám bytového architekta se vyhnete chybám pokus – omyl.

Vyslechneme vaše přání a na jejich základě navrhneme interiér do posledního detailu. Pomůžeme i hotovému interiéru, kterému chybí jen dodat šmrnc vhodnými doplňky , nad nimiž málokdo dokáže přemýšlet ve fázi plánování.

Jak probíhá spolupráce s designérem?

První  schůzka je nezávazná. Na ni probereme Vaše přání a představy o novém interiéru. Vybereme společně styl interiéru který se Vám líbí. Pečlivě nasloucháme, protože je nutné přistupovat ke každé zakázce individuálně. Je důležité respektovat nejen vkus a životní styl, ale také charakter a prostředí stavby a v neposlední řádě  finanční možnosti zákazníka.

Zaměříme prostory nebo probereme plán od stavitele. Na další schůzku připravím kalkulace, návrhy interiéru a sdělíme Vám, jak dlouho budou návrhy a realizace interiéru trvat. Po té si sami může rozhodnout, jestli Vám spolupráce s námi vyhovuje nebo ne. V případě, že se rozhodnete pro spolupráci s naší firmou, doladíme návrhy do posledního detailu včetně přesné 3D vizualizace pro jasnou představu o tom, jak ve skutečnosti bude výsledný interiér vypadat.

Konečný návrh interiéru obsahuje ucelenou koncepci součástí které jsou návrhy, výkresová dokumentace, přestavení katalogu a vzorků všech použitých materiálů ze kterých uděláte přesnou představu, jak bude nový interiér vypadat.

Konečný výsledek vždy vypadá přesně podle představ.

Něco navíc

Specializujeme se ne jen na celkové řešení interiéru  ale i na výrobu nábytku. Jsme jedná z mála firem která má vlastní výrobu a montáž  nábytku a kuchyni  na míru.

realizace_1

 
NatAlex 2+2